M.ÖZNALBANT
Splash Meet Manager 11, 11.34029 Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu - 1 29.03.2015 14:44 - Sayfa 1
MUGLA OKUL SPORLARI KÜÇÜK YILDIZ
MUĞLA, 28. - 29.3.2015
Event 1 Kızlar, 400m Serbest/Freestyle 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts
1. Ceren, YAZICIOĞLU 02 Profesyonel Ilgim Koleji 5:04.45 457
50m: 150m: 250m: 350m:
100m: 200m: 300m: 400m: 5:04.45
2. Aleyna, KAŞLIOĞLU 02 Ortakent Kerem Aydinlar Ortaok 5:56.39 284
50m: 150m: 250m: 350m:
100m: 200m: 300m: 400m: 5:56.39
Event 2 Erkekler, 400m Serbest/Freestyle 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts
Event 3 Kızlar, 200m Kurbağa/Breast 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m 150m 200m
1. Ipek, KOÇOĞLU 02 Özel Çağdaş Bilim Koleji 3:16.96 318
2. Aysu, TÜRKOĞLU 01 Merkez Turgutreis Ortaokulu 3:19.02 309
3. Yağmur Nur, AKTI 01 Ted Bodrum Koleji 3:19.14 308
4. Ada, TÜZÜN 02 Mahinur Cemal Uslu Orta Okulu3:22.02 295
5. Halide Burçak, KARASU 02 Özel Çağdaş Bilim Koleji 3:26.35 277
Event 4 Erkekler, 200m Kurbağa/Breast 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m 150m 200m
Event 7 Kızlar, 50m Sırt/Backstroke 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts
1. Ülkü, KARAKAŞ 01 Bodrum Özel Marmara O.Okulu 35.83 369
2. Derin, ÖNDER 02 Mahinur Cemal Uslu Orta Okulu 36.17 358
3. Aysu, TÜRKOĞLU 01 Merkez Turgutreis Ortaokulu 38.76 291
4. Melis, SERDAR 02 Ortakent Kerem Aydinlar Ortaok 41.83 231
5. ELLA DENİZ, KOÇ 02 BİTEZ GÜLÜMSER MEHMET DANACI O O45.88 175
Event 8 Erkekler, 50m Sırt/Backstroke 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts
1. Isa Koray, DEMIREL 02 Özel Çağdaş Bilim Koleji 42.66 148
M.ÖZNALBANT
Splash Meet Manager 11, 11.34029 Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu - 1 29.03.2015 14:44 - Sayfa 2
MUGLA OKUL SPORLARI KÜÇÜK YILDIZ
MUĞLA, 28. - 29.3.2015
Event 13 Kızlar, 100m Kelebek/Fly 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m
1. Aleyna, KAŞLIOĞLU 02 Ortakent Kerem Aydinlar Ortaok 1:33.05 207
Event 14 Erkekler, 100m Kelebek/Fly 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014 provisional results
Rank YB Time Pts 50m 100m
Event 15 Kızlar, 200m Sırt/Backstroke 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m 150m 200m
1. Derin, ÖNDER 02 Mahinur Cemal Uslu Orta Okulu3:03.28 280
2. Melis, SERDAR 02 Ortakent Kerem Aydinlar Ortaok3:14.68 234
Event 16 Erkekler, 200m Sırt/Backstroke 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m 150m 200m
Event 18 Erkekler, 4 x 100m Serbest/Freestyle 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank Time Pts
Event 21 Kızlar, 200m Serbest/Freestyle 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m 150m 200m
1. Ceren, YAZICIOĞLU 02 Profesyonel Ilgim Koleji 2:27.31 429
Event 22 Erkekler, 200m Serbest/Freestyle 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m 150m 200m
Event 27 Kızlar, 50m Kurbağa/Breast 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts
1. Ülkü, KARAKAŞ 01 Bodrum Özel Marmara O.Okulu 40.41 362
2. Ada, TÜZÜN 02 Mahinur Cemal Uslu Orta Okulu 41.10 344
3. Yağmur Nur, AKTI 01 Ted Bodrum Koleji 41.41 336
4. Halide Burçak, KARASU 02 Özel Çağdaş Bilim Koleji 41.68 329
5. Ipek, KOÇOĞLU 02 Özel Çağdaş Bilim Koleji 42.04 321
6. Aysu, TÜRKOĞLU 01 Merkez Turgutreis Ortaokulu 42.99 300
M.ÖZNALBANT
Splash Meet Manager 11, 11.34029 Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu - 1 29.03.2015 14:44 - Sayfa 3
MUGLA OKUL SPORLARI KÜÇÜK YILDIZ
MUĞLA, 28. - 29.3.2015
Event 28 Erkekler, 50m Kurbağa/Breast 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts
1. Mehmet Efe, ÖZKOCA 02 Ted Bodrum Koleji 43.54 195
2. Sinan Can, ÖZER 02 Ted Bodrum Koleji 48.66 139
Event 29 Kızlar, 200m Kelebek/Fly 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m 150m 200m
Event 30 Erkekler, 200m Kelebek/Fly 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m 150m 200m
Event 35 Kızlar, 50m Serbest/Freestyle 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts
1. Ceren, YAZICIOĞLU 02 Profesyonel Ilgim Koleji 30.91 425
2. Selma Ece, BUYER 02 Mahinur Cemal Uslu Orta Okulu 32.79 356
3. Derin, ÖNDER 02 Mahinur Cemal Uslu Orta Okulu 32.96 350
4. Halide Burçak, KARASU 02 Özel Çağdaş Bilim Koleji 33.43 335
5. ELLA DENİZ, KOÇ 02 BİTEZ GÜLÜMSER MEHMET DANACI O O41.02 181
Event 36 Erkekler, 50m Serbest/Freestyle 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts
1. Mehmet Efe, ÖZKOCA 02 Ted Bodrum Koleji 35.65 184
2. Sinan Can, ÖZER 02 Ted Bodrum Koleji 37.17 162
3. Isa Koray, DEMIREL 02 Özel Çağdaş Bilim Koleji 39.28 138
Event 38 Kızlar, 4 x 100m Karışık/Medley 13 - 14 yaşları arası
28.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank Time Pts
Event 43 Kızlar, 100m Serbest/Freestyle 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m
1. Ceren, YAZICIOĞLU 02 Profesyonel Ilgim Koleji 1:07.37 434
2. Ipek, KOÇOĞLU 02 Özel Çağdaş Bilim Koleji 1:15.69 306
3. Selma Ece, BUYER 02 Mahinur Cemal Uslu Orta Okulu 1:17.81 281
4. Melis, SERDAR 02 Ortakent Kerem Aydinlar Ortaok 1:19.15 267
5. ELLA DENİZ, KOÇ 02 BİTEZ GÜLÜMSER MEHMET DANACI O O 1:33.99 159
M.ÖZNALBANT
Splash Meet Manager 11, 11.34029 Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu - 1 29.03.2015 14:44 - Sayfa 4
MUGLA OKUL SPORLARI KÜÇÜK YILDIZ
MUĞLA, 28. - 29.3.2015
Event 44 Erkekler, 100m Serbest/Freestyle 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m
1. Mehmet Efe, ÖZKOCA 02 Ted Bodrum Koleji 1:20.72 172
2. Sinan Can, ÖZER 02 Ted Bodrum Koleji 1:25.74 143
3. Isa Koray, DEMIREL 02 Özel Çağdaş Bilim Koleji 1:26.32 141
Event 47 Kızlar, 100m Kurbağa/Breast 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m
1. Ülkü, KARAKAŞ 01 Bodrum Özel Marmara O.Okulu 1:29.13 342
2. Ipek, KOÇOĞLU 02 Özel Çağdaş Bilim Koleji 1:31.29 318
3. Ada, TÜZÜN 02 Mahinur Cemal Uslu Orta Okulu 1:31.42 317
4. Yağmur Nur, AKTI 01 Ted Bodrum Koleji 1:32.55 305
5. Halide Burçak, KARASU 02 Özel Çağdaş Bilim Koleji 1:33.64 295
6. Aysu, TÜRKOĞLU 01 Merkez Turgutreis Ortaokulu 1:34.46 287
Event 48 Erkekler, 100m Kurbağa/Breast 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m
1. Mehmet Efe, ÖZKOCA 02 Ted Bodrum Koleji 1:39.80 173
DSQ Sinan Can, ÖZER 02 Ted Bodrum Koleji 1:54.60
ÇIKIŞ SİNYALİNDEN ÖNCE HAREKETLENDİĞİNDEN
Event 51 Kızlar, 200m Karışık/Medley 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m 150m 200m
1. Selma Ece, BUYER 02 Mahinur Cemal Uslu Orta Okulu3:03.20 304
2. Yağmur Nur, AKTI 01 Ted Bodrum Koleji 3:04.00 300
Event 52 Erkekler, 200m Karışık/Medley 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m 150m 200m
Event 54 Erkekler, 4 x 100m Karışık/Medley 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank Time Pts
M.ÖZNALBANT
Splash Meet Manager 11, 11.34029 Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu - 1 29.03.2015 14:44 - Sayfa 5
MUGLA OKUL SPORLARI KÜÇÜK YILDIZ
MUĞLA, 28. - 29.3.2015
Event 59 Kızlar, 50m Kelebek/Fly 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts
1. Ada, TÜZÜN 02 Mahinur Cemal Uslu Orta Okulu 37.49 275
2. Aleyna, KAŞLIOĞLU 02 Ortakent Kerem Aydinlar Ortaok 38.60 251
3. Selma Ece, BUYER 02 Mahinur Cemal Uslu Orta Okulu 38.65 250
4. Melis, SERDAR 02 Ortakent Kerem Aydinlar Ortaok 44.23 167
5. ELLA DENİZ, KOÇ 02 BİTEZ GÜLÜMSER MEHMET DANACI O O47.80 132
Event 60 Erkekler, 50m Kelebek/Fly 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts
Event 63 Kızlar, 100m Sırt/Backstroke 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m
1. Ülkü, KARAKAŞ 01 Bodrum Özel Marmara O.Okulu 1:17.81 357
2. Derin, ÖNDER 02 Mahinur Cemal Uslu Orta Okulu 1:20.93 317
3. Aleyna, KAŞLIOĞLU 02 Ortakent Kerem Aydinlar Ortaok 1:30.76 225
Event 64 Erkekler, 100m Sırt/Backstroke 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank YB Time Pts 50m 100m
1. Isa Koray, DEMIREL 02 Özel Çağdaş Bilim Koleji 1:34.34 139
Event 68 Kızlar, 4 x 100m Serbest/Freestyle 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank Time Pts
Event 69 Erkekler, 4 x 200m Serbest/Freestyle 13 - 14 yaşları arası
29.03.2015 Results
Points: FINA 2014
Rank Time Pts

1 Yorum Yazıldı.

Şebnem Yüksel 16 Ocak 2016 14:19

Güzel sonuçlar, iyi çalışmalar, iyi günler dilerim. Erturgut Sanat

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!